Lazer Epilasyon

Lazer uygulamaları günümüz tıp teknolojisinde çok yaygın olarak kullanılan, hızlı, pratik ve kalıcı çözümler veren bir uygulama haline gelmiştir. Kulak, burun, göz, prostat vs. gibi birçok sağlık sorununa mucizevi çözümler getiren lazer teknolojisi estetik ve güzellik alanında da epey yaygındır.

Lazer Epilasyon, bir başka deyişle lazerli epilasyon insanların doğal yapısı gereği çıkan tüyler, kıllar vs. gibi estetik, güzellik ve hijyen bakımından sorun teşkil eden durumlarda kişinin isteğine bağlı olarak belirli bölgelere uygulanabilmekte ve başarılı seanslar sonucunda bu sorunlara kalıcı çözümler getirilebilmektedir. Lazerli  epilasyonda amaç kıl folüküllerindeki melanin denen renk verici maddenin tek dalga boylu ışık demeti (lazer ışığı) yani lazer enerjisiyle yakılarak ısı enerjisine dönüştürülmesi, çıkan ısıyla kıl folükülünün tahrip edilmesidir. Bu işlem sırasında oluşan ısı tamamiyle kıl folikülünü tahrip eder ve vücut bu ısıdan bir sinek ısırmasından fazla bir zarar görmeyecektir..

Lazer Epilasyon ilk defa 1997 yılında Amerikan Gıda ve İlaç dairesi FDA tarafından güvenilir ve kalıcı çözümler sunan etkili bir yöntem olarak kabul edilmiş ve onaylanmıştır.

Lazer epilasyon hakkında bilmediklerinizi ve merak ettiklerinizi, lazer epilasyon merkezlerinin iletişim bilgileri, lazer epilasyon cihazları, güncel epilasyon fiyatları ve epilasyon kampanyaları hakkında bilgileri blogumuz içerisinde bulabilirsiniz. Lazer-epilasyonfiyat.blogspot.com blogumuzdaki lazer epilasyon, sağlık ve estetik konulu tüm yazılar araştırma sonucu edinilmiş bilgiler olup tamamı ile siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirme ve fikir verme amaçlıdır. Hiçbir şekilde tıbbi tavsiye ve yükümlülük taşımamaktadır. 

Herşeyden önce kalıcı çözümler sunan epilasyon mucizesinden uygun maliyete maksimum verim alabilmek ve en doğru çözüme ulaşabilmek için Uzman Hekime danışmaktan çekinmeyiniz.