Elmas Life Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Polikliniği - Kızılay Ankara

Yaklaşık 7 yıldan bu yana Ankara Kızılayda lazer epilasyon, estetik, güzellik ve zayıflama uygulamaları ile hizmet veren Elmas Life polikliniği, günümüzde Kızılayda 2 Ümitköydeki 1 şubesi olmak üzere toplam 3 şubesinde 40 tan fazla güzellik uygulaması ile hizmetlerini sürdürüyor. Elmas Life hizmetlerini poliklinik statüsünde ve şartlarında Özel Elmas Life Polikliniği adıyla sürdürüyor.

Lazer Epilasyon Kızılay Ankara dendiğinde poliklinik statüsünde hizmeti, hijyen ve hasta memnuniyeti odaklı hizmeti ve tam gün uzman hekim denetimindeki sistemi ile değerlendirilebilecek iyi bir alternatif olan Elmas Life Estetik Güzellik ve lazer epilasyon merkezinde gerçekleştirilen uygulamalar şu şekilde; Elmas Life polikliniğinde 3 faklı lazer epilasyon cihazı ile lazer epilasyon uygulamaları gerçekleştiriliyor. Bu cihazlar Nd:yag lazer, alexandrite lazer ve diode lazer epilasyon cihazları, cryo soğuk lipoliz, ozon tedavisi, PRP ile gençlik aşısı, cilt analizi, manikür, pedikür, power plate, yeni nesil peeling yani cavipeel uygulaması, kavitasyon ile bölgesel zayıflama, kişiye özel diyetler ve düzenli kontroller,  kimyasal peeling gibi uygulamalar da Elmas Life bünyesinde gerçekleştiriliyor.

Güzelliğinize bilinçli ve uzman bir dokunuş sloganı ile hizmet veren ve Anakara Kızılay lazer epilasyon ve estetik güzellik merkezlerinden olan Elmas Life Polikliniği hakkında, Elmas life da yapılan tüm uygulamalar ve uygulama fiyatları hakkında detaylı bilgi ve randevu talebinde bulunmak için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Elmas Life Estetik Güzellik ve Lazer Epilasyon Polikliniği İletişim Bilgileri
Merkez Şube
Adres: 2. karanfil sokak hisar apartman no:28/14 Kızılay / ANKARA
Telefon: 0312 419 60 71
Web Site: elmaslazer.com

Meşrutiyet Şubesi
Adres: Meşrutiyet caddesi Berker apartman no:3/5 Kat:3 Kızılıay/ANKARA
Telefon: 0312 419 60 75
Web Site: elmasguzellik.com


Ümitköy Şubesi
Adres: Osmanağa konakları 2494/3 sokak No:3 Ümitköy/ANKARA
Telefon: 0312 235 78 80
Web Site: elmaslife.com

0 yorum:

Yorum Gönder